Guest House
| Wi-Fi | Privat strand Strand | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Det bekväma Guest House Búzios ligger inom 3 km från Geriba-lagunen.
Se till att besöka Geriba-stranden inom 10 minuter med bil från detta bekväma hotell. Inom 3,1 km från hotellet hittar gästerna Porto da Barra Búzios. Buzios flygplats är belägen 15 minuters bilresa från boendet.
Gästerna kan också använda en dusch samt badlakan och handdukar.
Restaurangen Varanda's GastroPub erbjuder ett brett utbud av brasilianska rätter och inte långt från Guest House i Búzios.
- Lokala sevärdheter
- Turtle Beach4,6 km
- Gerobá Lagoon3,2 km
- Buzios Marina4,3 km
- Flygplatser
- Buzios Flygplats8 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
- 24-timmars säkerhet
- Nyckelåtkomst
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Strand
Service
- Hushållning
- Affärer/kommersiell service
På rummet
- Te- och kaffefaciliteter
Hotellregler
Vanliga frågor
- ✈
Hur långt är Buzios från Guest House?
Mellan Buzios flygplats och Guest House är det 5 km. - 🚗
Kan jag parkera min bil i närheten av Guest House?
Guest House erbjuder gästerna gratis privat parkering. - 🕗
Vilken tid ska vi checka ut från vårt rum på Guest House?
Gästerna på Guest House måste checka ut vid 14:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på Guest House?
Det genomsnittliga priset för ett rum i Guest House är 61$. För särskild information vänligen kontakta hotellets personal. - 🚪
Vilka rumstyper finns tillgängliga på detta hotell?
Detta hotell erbjuder Dubbelrum och Budgetrum med Queen size-säng att välja mellan.